Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Wysyłka od: 12.99 PLN
Informacja o produkcie
Kosz prezentowy z kawą i czekoladkami z likierem dla Niego
Czytaj więcej

Kosz prezentowy z kawą i słodyczami

Zestaw prezentowy dla Gentlemana

Oryginalny kosz upominkowy wypełniony słodyczami i kawą.  Idealny pomysł na zestaw prezentowy wraz ze szlachetnymi smakami słodyczy dla mężczyzny na różne okazje takie jak urodziny, podziękowania, dla pracownika, dla szefa, dla kolegi lub na dzień Ojca.

W środku znajduje się rozpływająca się w ustach czekolada z wyjątkowym nadzieniem o smaku whyski. Idealnie komponują się w zestawie z aromatyczną markową kawą Lavazza znaną na całym świecie. Dodatkiem jest nietuzinkowa czekolada premium z Wedla o smaku gorzkiej czekolady i karmelizowanych orzeszków laskowych. W celu uatrakcyjnienia zestawu dodaliśmy czekoladki z nadzieniem likierowym popularnych alkoholi takich jak : Jim Bim (Bourbon Whiskey), Dankza Vodka Cranraz (wódka żurawinowa), The Famous Grouse (Szkocka Whyski), Cointreau (likier pomarańczowy).

W cenie zestawu otrzymasz:

  • Orzechy laskowe w czekoladzie Doti 100g
  • Kawa LAvazza Oro 250g
  • Czekoladki z likierami Anthon Berg 62g
  • Czekolada z nadzieniem o smaku whyski Baron Delicadore 200g
  • Praliny z czekolady mlecznej Vobro Frutti di Mare 80 g
  • Czekolada gorzka premium z karmelizowanymi orzeszkami laskowymi 100g

Wymiary: 26 dl x 19 szer x 10h

 Całość zapakowana w folię celofanową oraz przewiązana wstążką/rafią.

Wszystkie zestawy są przygotowywane dla Państwa na bieżąco. W przypadku braku jakiegoś produktu zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany i wymiany na inny o takiej samej wartości lub droższy.

UWAGA : w sezonie letnim ze względu na wysokie temperatury oraz nagrzewanie się paczkomatów, radzimy i zalecamy wybieranie przesyłki kurierskiej.W innym przypadku istnieje ryzyko że słodycze mogą się rozpuścić.

Zapraszamy do zakupu!