Wczytuję dane...
Wysyłka od: 12.99 PLN
Informacja o produkcie
Zestaw z kawą herbatą i słodyczami premium
Czytaj więcej

Zestaw z kawą herbatą i słodyczami premium.

 W skrzynce znajdziemy bogaty zestaw produktów z serii premium eleganckie puszki z kawą i herbatą, oraz zestaw niespotykanych słodkości z cenionych marek. Skrzynka prezentowa to uniwersalny prezent na różne ważne okazje. Specjalnie dobrany zestaw zaskoczy każdego miłośnika tego co najlepsze.

W zestawie premium znajdują się :

  • Chelton czarna herbata liściasta z kawałkami owoców 150g. Wazon z Polnymi Kwiatami. Skład to 100% cejlońskiej czarnej herbaty liściastej z kawałkami owoców oraz owoców leśnych, z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów.
  • Davidoff Fine Aroma rozpuszczalna 100g. Kawa Davidoff Fine to mieszanka ziaren arabiki pochodzących z Ameryki Środkowej i Kolumbii o wyjątkowo delikatnym i łagodnym smaku. Charakteryzuje się lekkimi nutami owocowymi oraz intensywnym aromatem.

  • Jakobsen Bombonierka Coffe Time. Jakobsen Coffe Time to ręcznie zdobione pralinki pochodzące z Danii. Produkowane są z delikatnej mlecznej czekolady- zarówno ciemnej jak i białej. Czekoladki wypełnione są nugatem, karmelem lub marcepanem.

  • Czekolada Belgijska Cachet. Organiczna czekolada mleczna - 40% kakao z Tanzanii. Wyprodukowano w Belgii.

Kosz prezentowy PREMIUM jest pięknie zapakowany i gotowy do wręczenia.

Całość zestawu zapakowana w celofan ozdobiona kokardą. 

Po skonsumowaniu herbaty, praktyczna i piękna puszka może być wykorzystana na wiele różnych sposobów np. jako piękna ozdoba przywołująca wspomnienia !