Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.99 PLN
Informacja o produkcie
Paczka Mikołajowa z książeczką świąteczna
Czytaj więcej

Świąteczna paczka ze słodyczami dla dzieci od Mikołaja z książeczką świąteczną

Słodka katolicka paczka dla naszych pociech wypełniona słodyczami, idealna na prezent od ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Z książką dedykowaną najmłodszym oraz rodzicom i dziadkom.

W środku znajdują się ulubione słodycze wszystkich dzieci i książeczka która zawiera zbiór opowieści związanych z okresem Bożego Narodzenia. Została stworzona, aby przybliżyć małym Czytelnikom kluczowe wartości w życiu, takie jak: miłość, przyjaźń, dobro czy poświęcenie. Opowieści świąteczne uczą, jak patrzeć na świat, by nie zagubić życzliwości, która należy się wszystkim, niezależnie od ich wyglądu, wieku czy stanu posiadania.

Książka zawiera ponadto piękne ilustracje, które uprzyjemnią Czytelnikom lekturę. Bajki o czarodziejskim czasie Bożego Narodzenia, pochodzące z całego świata, mogą stać się ulubioną lekturą, wprowadzającą nieco magii do codzienności.

Całość zestawu spakowana w celafon i przewiązana ozdobną wstążką.

W razie braku któregoś z produktów zaprezentowanych na zdjęciu zastrzegamy sobie prawo do wymiany na inny smak lub produkt o tej samej wartość lub droższy.

Paczka mikołajowa katolicka dla ministrantów , Prezent dla scholi, katolicki prezent dla dziecka, prezent katolicki. Słodycze katolickie.

Realizujemy zamówienia na paczki dla dzieci lub firm. Mogą to być paczki świąteczne do szkół , parafii , żłobków, paczki mikołajkowe lub prezenty na każda inną okazje w każdej ilości.  Skład paczek dopasujemy do Państwa budżetu jak i do wieku dzieci.